Przez 4 dni – najsłodsze miejsce na świecie…

Wcześniej pisaliśmy już trochę o targach. Ogólny klimat imprezy możecie poczuć oglądając ten film:

Ale ważne jest też to, co dokładnie będzie się tam działo. Wspominaliśmy, że jest to największe wydarzenie tego typu na świecie i liczby to potwierdzają. W ubiegłym roku imprezę odwiedziło około 35’000 gości ze 130 krajów! W sumie przez te cztery styczniowe dni będzie to najsłodsze miejsce na ziemi.

Wszyscy ludzie, którzy się tam pojawią będą mieć szansę zobaczyć i skosztować (!) produktów od ponad 1’400 wystawców. Te cyfry robią wrażenie. Wyobraźcie to sobie – wszystko to w klimacie słodyczy i czekolady…

Oprócz samych targów zaplanowanych jest jeszcze parę imprez dodatkowych.

isme031ISM Chocolate Master – to pokaz najnowszych trendów i kreacji czekolad oraz pralin. Brzmi to prawie jak pokaz mody 🙂 W tym roku na miejscu czarować będzie master chocolatier Axel Hanf z Belgii. Każdy z gości będzie mógł na żywo zobaczyć mistrzowski kunszt i design w przygotowaniu słodkich dzieł sztuki.

Sweet Nostalgia – to specjalny pokaz innowacyjnych pomysłów przygotowany przez studentów Köln International School of Design. W tym roku tematem przewodnim czekoladowych projektów jest nostalgia. Arcyciekawe wydarzenie. Spróbujemy zrobić parę zdjęć i umieścić je na blogu.

isme011Sweets & Snacks as gifts – czyli słodkości i przekąski jako prezenty. To oczywiste, bo żadna inna kategoria nie może się pochwalić tak szerokim wachlarzem różnych produktów, opakowań i kształtów, które idealnie pasują jako prezenty na różne okazje.

Jest jeszcze jedno wydarzenie w trakcie targów, na które chcemy zwrócić szczególną uwagę – to New Products Show, gdzie będą wystawione nowe produkty. Myślicie, że czekolada Cocoa powinna się tam pojawić?