Przeprowadzki ciąg dalszy….

Żebyście nie myśleli, że od razu mieliśmy do dyspozycji dużą przestrzeń, postanowilismy pokazać Wam gdzie zaczynalismy….

To właśnie tutaj pracowaliśmy i zdobywaliśmy doświadczenie przez ostatnie 4 lata. Poniższe zdjęcia zrobiliśmy w czasie przeprowadzki.

IMG_0600[1] IMG_0602[1]

Przyszedł jednak czas na nowe!

 

IMG_0636[1]

 

 

 

 

Maszyna do pakowania to jeden z naszych największych gabarytowo sprzętów. W nowej fabryce wreszcie mamy tyle przestrzeni, żeby wygospodarować dla niej odpowiednie miejsce.

 

IMG_0634[1]

 

 

 

 

Młyn do rozcierania ziarna i cukru oraz reszta sprzętu, który zajmował niemal całą powierzchnię naszej dawnej siedziby, w nowym lokalu sprawia raczej niepozorne wrażenie…

 

IMG_0632[1]

 

 

 

 

Nasze bębny drażetkarskie z 1971 roku, doskonale odnalazły się po przeprowadzce i pracując już tyle lat nadal nie zawodzą jakością wykonywanych zadań!

 

Nadal czujemy się nieco zagubieni w nowym miejscu. Pomieszczenia są zupełnie odnowione, przestronne i oświetlone. Powierzchnia nie została jeszcze całkowicie zagospodarowana więc przechodząc z hali produkcyjnej do pakowalni mijamy puste przestrzenie. Z nadzieją patrzymy na możliwości rozwoju jakie daje nam nowa lokalizacja. Po chłodnych zimowych nocach, nasz pracujący od samego rana zespół musi dogrzewać się farelkami ;), nadal czekamy na stoły, regały i szafki które pomogą się nam zadomowić i uporządkować.

Relacja z dalszych postępów w zagospodarowywaniu nowej przestrzeni już w krótce….