Idziemy w świat!

ism-logo-small-1Wiadomo, że styczeń to czas mocnych postanowień. Nie inaczej jest i u nas. Mamy bardzo ambitny plan i chcemy osiągnąć w tym roku dwie rzeczy…

ISM 2013Po pierwsze chcemy, żeby markę Cocoa poznał cały świat. Czy jest to możliwe i czy nie chcemy za dużo? Zobaczymy… Rozpoczęliśmy produkcję niewiele ponad 2 lata temu i startowaliśmy dosłownie od zera. Mimo to wierzymy, że nasza czekolada, która jest zawsze tworzona z pasją i dokładnością może odnieść sukces w Polsce, Europie i na świecie. Pierwszy etap naszej przygody to ISM 2013 czyli największe na świecie targi słodyczy, które odbędą się pod koniec stycznia w Kolonii. To tam możemy poczuć jak smakuje sukces… albo porażka. Właśnie teraz rozpoczynamy ostanią i zarazem najważniejszą część przygotowań.

I tu pojawia się drugi element. Chcemy, żebyście i Wy byli nie tylko świadkami, ale i uczestnikami tej akcji. Dowiecie się dokładnie jak wyglądają przygotowania do takiej imprezy, jak produkujemy Waszą ulubioną czekoladę, no i przy okazji poznacie krótką acz treściwą historę naszej firmy.

Kolejne cztery tygodnie zapowiadają się bardzo ekscytująco. Bądźcie z nami. Liczymy na wsparcie i ciepłe słowa. Na pewno się przydadzą, bo cel jest arcyambitny!
Do odważnych świat należy